Gimnazijos mokytojai: nuotolinis ugdymas neapsiriboja el. dienynu

//Gimnazijos mokytojai: nuotolinis ugdymas neapsiriboja el. dienynu

Gimnazijos mokytojai: nuotolinis ugdymas neapsiriboja el. dienynu

Pirmadienį Lietuvos mokyklos pradėjo nuotolinį ugdymą. „Saulės“ privati gimnazija, šiuo būdu dirbdama jau trečią savaitę, pastebi, jog viešoje erdvėje pasirodę nuogąstavimai dėl techninių kliūčių yra nulemti per didelio pasitikėjimo elektroniniu dienynu.

Jau savaitgalį strigo el. dienynai ir sukėlė pasipiktinimą bei sutrikdė dalies ugdytojų bei ugdytinių darbą. Tačiau užduotis mokiniams galima pateikti ir kitais būdais.

„Nuotolinis ugdymas neapsiriboja tik savarankiško darbo užduočių mokiniams pateikimu bei jų tikrinimu. Reikalingos pamokos, konsultacijos, o susiklosčius tokiai situacijai labai svarbus ryšys su mokytojais, bendraklasiais. Todėl mūsų gimnazija ir pasirinko dirbti pagal įprastą pamokų tvarkaraštį“, – teigia gimnazijos mokytojas Haroldas Maselis.

Gimnazija pamokoms naudoja DISCORD programėlę, kurioje susikūrė savo serverį. „Buvo pasirinkta programa, kuriai nereikia didelių interneto resursų. Papildėme serverį papildomomis funkcijomis ir galimybėmis, o tai leidžia mūsų serveriui net ir labai apkrauto interneto laikais dirbti be sutrikimų“, – komentuoja už nuotolinio ugdymo diegimą atsakingas gimnazijos mokytojas Rokas Pčalinas.

Susidūrus su pirmos dienos sunkumais dar anksti kalbėti apie mokslo metų užbaigimą net nepabandžius ieškoti sprendimų.

2020-03-30T16:29:39+00:00 kovo 30, 2020|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|