Mokinių ir mokytojų laimėjimai

2021-2022 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai

  • Biologijos olimpiados Vilniaus miesto etapas – Gabrielė (IIG) – III vieta;
  • Vilniaus miesto anglų kalbos 9 klasių mokinių konkursas – Vilius (IG kl) – III vieta;
  • Vilniaus miesto rusų kalbos 5-9 klasių mokinių olimpiada –
    Darija (5a kl.) – I vieta;
    Erikas (6a kl.) – III vieta;
    Viktoras (8 kl.) – II vieta;
  • Informacinių technologijų olimpiados Vilniaus miesto etapas – Paulius (IG) – III vieta;
  • Tarptautinis Taipėjaus (Kinija) 52 piešinių konkursas –
    Elzė (8 kl.) – aukso medalis;
    Viktorija (7 kl.) – bronzos medalis;
  •  „Rositsan ir Maccabi” šachmatų klubo varžybos – Rapolas (3G kl.) – II vieta;
  •  Tvarių sprendimų konkursas „Shift4 Future” – Mantas (3G kl.) – pagrindinis prizas, kelionė į JAV;

2020-2021 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai

  • Nacionalinė teisinių žinių olimpiada – Joris (6a kl.) – I vieta 5-6 kl. grupėje;
  • Istorijos kengūra – Kotryna ir Joris (6a kl.) – auksiniai diplomai;
  • Tarptautinis pilietinės tematikos konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija” –
    Adrija (6a kl.) – I vieta;
    Joris (6a kl.) – III vieta;
  • Nacionalinis piešinių konkursas „Vaikų žemė” – Elzė (7 kl.) – III vieta;
  • Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2021” – Skomantas (7 kl.) – Lietuvos stipriausių dešimtuke;
  • Tarptautinis matematikos konkursas „Euklidas”, miesto etapas – Povilas (1G kl.) – II vieta;
  • Nacionalinė geografijos 7-8 klasių mokinių olimpiada – Urtė (7 kl.) – II vieta;
  • Vokiečių klabos konkursas „Das schmeckt mir!” – Akvilė (5a kl.) – II vieta;
  • Matematikos nelygybių konkursas – Agilė (2G kl.) – I vieta;
  • Anglų kalbos olinpiada – Vilius (8 kl.) – III vieta;
  • Tarptautinis matematikos konkursas „Pangea” –
    Lyra ( 5 kl.) – I vieta;
    Tadas ( 5 kl.) – I vieta;
    Tautvydas ( 5 kl.) – I vieta;
  • Olimpiada „Kings”, finalas – Romualdas (3b kl.) – II vieta;
  • Nacionalinis kūrybinių darbų konkursas – Aleksandra (3 kl.) – III vieta;
  • Vokiečių kalbos konkursas – Martynas (8 kl.) – III vieta;
  • Nacionalinis anglų kalbos oratorio konkursas – Dovydas (7 kl.) – I vieta;
  • Vilniaus miesto rusų kalbos skaitovų konkursas – Martynas (6b kl.) – I vieta;
  • Chemijos olimpiada, miesto etapas – Povilas (2G kl.) – II vieta;
  • Anglų kalbos olimpiada, miesto etapas – Augustė (3G kl.) – III vieta.