Lietuvos nevalstybinio švietimo konfederacija kartu su Lietuvos Respublikos Ateities komitetu kviečia į konferenciją „Švietimo ateities modelis ir nevalstybinio sektoriaus misija jame“.

Šioje konferencijoje bus aptariamas Lietuvos švietimo vertybinis pagrindas. Tačiau, siekiant gerovės valstybėje, kyla diskusijos, kaip veikia ateities visuomenės vertybiniai orientyrai – integralumas, darna, tvarumas, lygios galimybės. Konferencijos metu pranešėjai ir diskusijos dalyviai aktualizuos temas, kaip bendromis švietimo dalyvių pastangomis ir įsitraukimu būtų galima kurti tvarią Lietuvos švietimo ateitį. Konferencijoje numatoma diskutuoti ir apie Lietuvos švietimo ateities viziją ir kokią rolę ją kuriant užima nevalstybinis sektorius. Bus ieškoma atsakymų, kokia nevalstybinio ir valstybinio švietimo sektorių sąveika ir kaip sektorių skirtumai gali kurti vertę pagrindiniam švietimo sistemos subjektui – besimokančiam individui. Konferencijoje bus siekiama suformuluoti ir sprendimų priėmėjams pateikti strategines įžvalgas, kurios taptų pagrindinėmis švietimo sistemos vystymo gairėmis.

Konferencija „Švietimo ateities modelis ir nevalstybinio sektoriaus misija jame“ vyks š.m. birželio 6 d. Lietuvos Respublikos Seimo konferencijų salėje (Gedimino pr. 53, Vilnius).

Konferencijos programa:

Švietimo ateities modelis ir

Būtina registracija čia.  Ji vykdoma iki š.m. birželio 2 d. 13 val. 

SVARBU: atvykstant į konferenciją, būtina su savimi turėti asmens tapatybės dokumentą. Negalintiems atvykti, tačiau norintiems dalyvauti, bus sudaryta galimybė konferenciją stebėti nuotoliu.