Po anglų kalbos egzamino – pozityvūs mokiniai

//Po anglų kalbos egzamino – pozityvūs mokiniai

Po anglų kalbos egzamino – pozityvūs mokiniai

Šiandien (liepos 1 d.) abiturientai tęsė anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą. Buvo atliekamos klausymo, skaitymo ir rašymo užduotys. Primename, kad praeitą savaitę mokiniai turėjo pademonstruoti kalbėjimo įgūdžius.

„Gerai jaučiuosi po anglų kalbos egzamino – tiek užduotys, tiek pats oras nebuvo varginantys, laimei. Savo egzaminine sėkme pasitikiu, nebuvo sunkių užduočių, tik reikėjo gilesnės koncentracijos skaitant! Rašymo dalies temos buvo susietos su karantino padėtimi. Egzaminas nekelia neigiamų emocijų, visgi anglų kalba šiomis dienomis ,,įauga“ be didelių pastangų“, – teigia „Saulės“ privačios gimnazijos abiturientas Kristupas. 

 „Visos egzamino užduotys atitiko ugdymo programos turinį, tačiau viena klausymo ir viena skaitymo užduotis buvo skirtos tik aukštus kalbinius gebėjimus turintiems mokiniams. Rašymo užduotys mūsų mokinių nenustebino, nes jie buvo puikiai pasiruošę rašyti rašinį apie nuotolinio mokymo(si) privalumus ir trūkumus“, – mano mokyklos anglų kalbos mokytoja metodininkė Ona Karpavičienė.

Mokinių nuotaikos po egzamino yra pozityvios. „Tikimės, kad visi mūsų mokiniai bus patenkinti savo anglų kalbos valstybinio brandos egzamino rezultatais, nes jie atsakingai jam ruošėsi”, – teigia personalizuotos mokinių pažangos stebėsenos sistemos mokykloje kūrėja O. Karpavičienė.  Artimiausias abiturientų iššūkis – liepos 3 d. matematikos VBE.

2020-07-01T17:33:30+02:00 1 liepos, 2020|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|