Šimtadienis: pasiruošta kovai su Voldemortu

//Šimtadienis: pasiruošta kovai su Voldemortu

Šimtadienis: pasiruošta kovai su Voldemortu

Vasario 26 d. gimnazijos bendruomenė susitiko ,,Šimtadienio“ šventėje. Šiais metais šventė kitokia – nuotolinė, po ilgo laiko karantine, todėl dar svarbesnė nei kada nors anksčiau. 

„Pasirinkome Hario Poterio tematiką, nes būtent ši labiausiai asocijavosi su šiluma, artumu, mažais magijos ir džiaugsmo stebuklais, kurių dabar visiems trūksta. Norėjome ne tik motyvuoti dvyliktokus nepasiduoti ir įveikti artėjančius egzaminus, bet ir parodyti, jog tikime, kad jiems puikiai pasiseks,” – šventės idėją paaiškino III G kl. mokinė, mokinių tarybos narė Saulė.   

III G kl., šventės organizatoriai, abiturientus nukėlė į Hogvartso mokyklą, kurioje jie prisiminė savo mokyklines patirtis, dalinosi svajonėmis. Jiems iškeltas tikslas – įveikti Voldemortą (VBE), pasinaudojant savo geriausiomis savybėmis.  

„Šimtadienio šventė mane itin maloniai nustebino. Niekados nesitikėjau, jog taip puikiai galima perteikti pačias šilčiausias emocijas ir mokyklos prisiminimus nuotoliniu būdu. Sukurta atmosfera leido pasijausti lyg vėl būtume mokykloje, apsupti savo draugų ir mokytojų. Ačiū 11-okams už galimybę pasinardinti į šį emocijų antplūdį, kuris manęs dar neapleis itin ilgai,“ – įspūdžiais po renginio dalinasi abiturientė Neringa. Jai antrina ir jos klasės draugė. „Man labai patiko suorganizuota šventė. Nesitikėjau, jog karantino metu įmanoma padaryti tokį smagų šimtadienį. Vien prasidėjus karantinui nusiteikiau, kad neturėsiu šimtadienio, tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis sugebėjo mane nudžiuginti bei pakeisti mokslų jau nustatytą rutiną, praskaidrinti esamą nuotaiką,“ – po šventės pasakojo abiturientė Guoda.  

Tradiciškai renginį užbaigė dvyliktokai, perdavę sveikinimus ir linkėjimus mokytojams. Direktorė ir mokytojai labai dėkingi už senjorų mintis, tiki jų sėkme ir visokeriopai palaiko.  

„Begalinis džiaugsmas, kai gimnazijos bendruomenėje mokiniai ir mokytojai kuria bendruomeniškumo jausmą. Vienuoliktokai priminė šauniesiems dvyliktokams, kad po 100 dienų teks atsisveikinti su mokykla ir iškeliauti kurti savo kelio. Hario Poterio burtų lazdelė parodė stebuklingą kiekvieno dvyliktoko kelią. Mūsų brangieji abiturientai jautriai ir džiugiai padėkojo mokytojams, kad jų mokyklos kelyje padėjo perlipti visus gyvenimiškus slenksčius,” – teigia direktorės pavaduotoja ugdymui Neringa. 

2021-03-02T13:31:05+02:00 2 kovo, 2021|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|