Grįžus po mokinių atostogų, klasėse ir visoje bendruomenėje „atgimė“ bendravimo ir bendradarviavimo, noro dalintis nuomonėmis atmosfera.

Bene svarbiausias praėjusios savaitės įvykis – Tolerancijos diena, kuri pakvietė mokinius aktyvioms diskusijoms, įsivertinti savo vaidmenį, kuriant tolerantišką bendruomenę. Apie tai daugiau skaityti galite čia.

Mokykloje diskutuojame ir dėl kito svarbaus klausimo – ar esame verti vadintis literatūros sostine, kuria Vilnių paskelbė UNESCO?

„UNESCO Vilniui šiais metais suteikė Literatūros miesto statusą. Mokiniai pagal gimnazijos Skaitymo strategiją per literatūros, Knygų klubo pamokas dalinasi gerąja skaitymo patirtimi, reflektuoja perskaitytas knygas, skatina knygų mainus tarpusavyje, taip atstovaudami save -Literatūros miesto vilniečius,“ – pasakoja lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jovita.

Dar daugiau aktyvių veiklų praėjusią savaitę:

  • net 30 gimnazijos 7-8 klasių mokinių dalyvavo aplinkosaugos olimpiadoje;
  • gamtos laboratorijoje 5-okai tiria augalus ir vabzdžius;
  • senjorai (IV G) moko IG viešojo kalbėjimo (anglų kalba);
  • knygos atsiskaitymas pradinėje mokykloje (3b klasėje) kitaip – nauja, įdomu…
  • mūsų mokiniai – rimti nuomonės formuotojai, pasisakę laidoje ,,Karštai su tv3.lt“ (lapkričio 22 d. 19.30).

Ne visos mūsų aktualijos sutelpa į vieną Savaitės kroniką. O kai kurias norisi parodyti atskirai. Todėl greitu metu pasidalinsime dar keletu svarbių naujienų iš praėjusios savaitės. Laukite tęsinio!