Kelios praėjusios savaitės mūsų gimnazijoje pasižymėjo ne tik įprasta mokslo metų baigiamųjų darbų, renginių gausa ir iššūkiais, bet pasiruošimu kitokiam, kūrybingam birželiui. Po ilgos pandeminės pertraukos džiaugiamės integruotomis veiklomis.

Belaukdami vasarinių veiklų, edukuojamės mokykloje „be sienų“

  • 4 b klasės mokiniai vyko į edukacinę išvyką „Astronomijos pamoka su pramogomis Žalvario parke“, lankėsi Molėtų Etnoskosmologijos muziejuje bei Europos geografiniame centre.

  • 8 kl. mokiniai lankėsi Swedbanko Finansų laboratorijoje (asmeninių finansų valdymas, biudžeto planavimas, taupymo svarba ir atsakingas skolinimasis).

Paskutinę savaitę užderėjo gausus integruotų kūrybinių darbų derlius:

  • 5a ir 5b klasių mokiniai atliko integruotą rusų kalbos ir dailės kūrybinį darbą Mano mėgstamiausia pasaka” („Моя любимая сказка“): mokiniai patys gaminosi veikėjų kaukes, analizavo ir suvaidino literatūrinį K. Čukovskio TELEFONAS” kūrinį.

  • Taip pat 5-ų klasių mokiniai išanalizavo, lygino su liaudies pasaka ir iliustravo Salomėjos Nėries poemą „Eglė žalčių karalienė“.

  • IG kl. mokiniai išnagrinėjo, lygino su filmu ir iliustravo  Oskaro Vaildo kūrinį Doriano Grėjaus portretas”.

Pastaruoju metu ir mažiausiems gimnazijos mokiniams kyla daug klausimų apie aktualijas. Kodėl nesusitikti su tais, kurie apie jas žino geriausiai? Ketvirtose klasėse įvyko pamoka su Lietuvos kariais.

Mūsų gimnazija turi sukurtą skaitymo strategiją. Todėl džiaugiamės:

  • Pradinėje mokykloje  įvykusia tradicine knygos diena, kurioje mokiniai rinko gražiausią metų knygą, svečiuose buvo rašytojas V. Račickas, apdovanoti geriausi skaitovai.
  • Vyriausi iš pradinukų, ketvirtokai, mokyklai padovanojo geriausią dovaną – KNYGĄ.

Kartu kviečiame susipažinti su naujausiomis mūsų mokinių darbų parodomis: