Mokykla – bendruomenė, prie kurios kūrimo prisideda kiekvienas jos narys. Viena geriausių progų tai pajusti – tradicinė gimnazijos Bendruomeniškumo stovykla, kurios metu moksleiviai ir mokytojai darbą klasėse iškeičia į kūrybines veiklas gamtoje: sportuoja, kuria teatrinius ir muzikinius pasirodymus, išbando jėgas ir mokosi veikti komandiškai naktiniame žygyje.
Tai unikalus reiškinys, leidžiantis aktyviomis ir kūrybingumą skatinančiomis veiklomis ugdyti mokinių emocinį intelektą, stiprinti bendruomenės ryšį, gerinti mokinių, mokytojų ir tėvų tarpusavio santykius. Siekiame atskleisti kiekvieno vaiko potencialą, todėl neformali Bendruomeniškumo stovyklų veikla leidžia geriau pažinti save, suteikia daugiau saviraiškos laisvės, leidžia atrasti individualius talentus, kuriuos moksleiviai, padedami mokytojų, puoselėja mokslo metais dalyvaudami konkursuose, olimpiadose.
Bendruomeniškumo stovykloje ne tik linksminamės, bet ir susiduriame su iššūkiais, kuriuos įveikę mokomės geriau atpažinti savo ir kitų emocijas, ugdomės empatiją ir gebėjimą spręsti konfliktus, o tai itin svarbu ne tik mokyklos bendruomenėje, bet ir už jos ribų kuriant tvarius santykius su aplinkiniais.
Taigi, mums labai svarbu kasmet susiburti Bendruomeniškumo stovykloje ir pasidžiaugti augančia bendruomene, kurios kiekvienas narys svarbus, laukiamas ir reikšmingas.