Mūsų gimnazijos mokiniai bei juos lydinčios mokytojos gegužės mėn. lankėsi Ispanijos mokykloje, kurioje buvo tęsiamas tarptautinis mokinių mainų projektas „Hercule”.

„Šis vizitas į Ispaniją man paliko tik gerus įspūdžius. Susiradau naujų draugų iš skirtingų šalių, labiau susibendravau su klasės draugais ir kitais mokiniais iš Lietuvos. Labai patiko, jog nereikėjo eiti į mokyklą kiekvieną dieną, o dėl gero oro keliavome po miestus aplink Roqeatas de mar. Bendraudama su užsieniečiais, labai pagerinau savo anglų kalbos gebėjimus, išmokau kelias frazes ispaniškai ir itališkai. Žmonės iš projekto ir ne tik buvo labai draugiški, bendraujantys. Pamačiau kaip atrodo kasdieninis gyvenimas Ispanijoje. Paragavau jų tradicinių patiekalų ir sužinojau apie jų įpročius šeimoje. Gerai, linksmai ir naudingai praleidau savaitę,“ – apie projektą pasakoja mokinė Gabrielė (7a).

Vizitas įvyko š. m. gegužės 7-14 d.  Jame dalyvavo  Gabrielė, Gytė, Saulė S. iš 7a kl., Saulė G. ir Vytautas iš 7b kl., Radvilė iš 8 kl. ir Paulius iš IG klasės. Mokinius lydėjo mokytojos Audronė ir Rasa.


 

Jau įvyko keturi iš penkių projekto susitikimų. Apie kitus susitikimus galite skaityti: