Visi gimstame turėdami vienodas galimybes augti ir tobulėti. Bet kodėl vieni tampa lanksčiais, empatiškais, visų vertinamais, mylimais ir laimingais žmonėmis, o kiti pasineria į kasdienybę, praranda kūrybos džiaugsmą, tampa paniurę, juos tenkina  menkaverčiai laimėjimai, jie nekelia sau ambicingų tikslų?

Tokie apmąstymai neapleisdavo dar tada,  kai „Saulės“ privati gimnazija buvo tik kuriama. Šiandieną, praėjus 30-čiai metų, jau žinome atsakymus. Juos padiktavo kasdieninė veikla, tėvų, mokytojų ir mokinių bendri lūkesčiai ir panašios vertybės. Nuo 1–os klasės pradedame kurti aplinką, kurioje auga inovatorius. Pagarba greta esantiems padeda užaugti tvirtai, savo tikslus žinančiai asmenybei.

Šiais metais, susitikę su savo ankstesnių metų alumnais, supratome, kad jie turi daug galimybių  ir noro keisti pasaulį, padėti žmonėms, dega noru toliau tobulėti ir kurti laimingą gyvenimą. Džiaugiamės, kad prieš 30 metų pasirinkta strategija pasiteisino su kaupu. Ateičiai turime nepaprastų idėjų! Esame čia tam, kad mokinių galimybes paverstume žingsniais į gerovę ir prasmę.

Direktorė Irena Baranauskienė