Š. m. pradžioje buvo paskelbtas kūrybinio rašymo konkursas „Kūrybinis eksperimentas. Avangardinis eilėraštis“. Jo tikslas – paskatinti mokinius eksperimentuoti, rašyti avangardinius eilėraščius, naudojantis įvairiais šaltiniais, atskleidžiant originalias idėjas, suteikiant tekstams naujų prasmių ir formų.

„Respublikinis mokinių kūrybinio rašymo konkursas ,,Kūrybinis eksperimentas. Avangardinis eilėraštis“ rengiamas minint avangardinio kino kūrėją, poetą Joną Meką, siekiant atkreipti dėmesį į žinomus avangardinio eilėraščio kūrėjus, ,,žodžio amatininkus“ keturvėjininkus (K. Binkį, J. Tysliavą, J. Žlabį-Žengę), nebijojusius eksperimentuoti, suteikti tekstams naujų formų ir prasmių (,,Raidės. Prastutės, lygios, vienodos ir smulkios raidės. Per jūsų siauras burnas turiu sprausti savo margus žodžius. Rodos, sunku. Bet… Žiūrėk, įsižiūrėk ir pamatysi- gražios gi raidžių virtinės“ , – rašė P. Tarulis),“ – pasakoja mūsų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų grupės vadovė Dainora.

Konkursą kasmet organizuoja ,,Saulės“ privačios gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinė grupė.

Šiais metais konkursui pateikta 14 kūrybinių darbų iš 7 gimnazijų. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir specialiais prizais – knygomis. Visi dalyviai gavo padėkos raštus ir rašymo priemones.

„Sveikiname konkurso nugalėtojus, jų mokytojus bei visus konkurso dalyvius, linkėdami niekada neprarasti kūrybiškumo ir noro išbandyti tai, kas netikėta,“ – sako mūsų gimnazijos mokytoja metodininkė Dainora.

Su konkurso darbais galite susipažinti youtube: