Tėvai palaiko nuotolinį ugdymą karantino metu

//Tėvai palaiko nuotolinį ugdymą karantino metu

Tėvai palaiko nuotolinį ugdymą karantino metu

Nuo š. m. kovo 16 d. „Saulės“ privati gimnazija ugdymo procesą organizuoja nuotoliniu būdu. Visą šį laiką gimnazijos administraciją, klasių vadovus ir kitus mokytus el. priemonėmis pasiekia tėvų atsiliepimai. Šiame pranešime pasidaliname dalimi jų.

Pirmiausia, vienas tėvelis drąsiai pripažino, kad gimnazijos vykdomas nuotolinis ugdymas pakeitė jo nuomonę apie šį mokymosi būdą. „Laba diena, noriu iš tikrųjų išreikšti didžiausią jums pagarbą ir pasidžiaugti, kad turime tokią gudrią ir sumanią direktorę! Iš tikrųjų mane sužavėjo, kaip jūs greitai susiorientavote šioje situacijoje, radote tinkamą sprendimą ir viską taip sudėliojote, kad mokslai ir toliau vyktų. Jei dar sekmadienio vakare skeptiškai į viską žiūrėjau, nes netikėjau, kad, tarkim, 25 mokiniai ir 1 mokytoja galėtų susijungę į vieną telekonferenciją prasmingai dirbti, tai, pasirodo, viskas pavyko! Aš galvojau, kad bus turgus ir po 20 minučių bus numota ranka ir pereita tiesiog prie namų darbų skyrimo. O pasirodo, visa tai veikia! Ir abu mano mokinukai gerą pusdienį yra užsiėmę ir veltui laiko neleidžia – ir tai džiugina! Aš tikrai esu už tai, kad reikia viską išmėginti, kas yra įmanoma ir po ranka, o šiais laikais su esamomis technologijomis galima daug – tik turėk noro. Ir gal tokiu budu išsisuksime šioje situacijoje ir nenukentės vasaros atostogos, nes pailsėti vaikams tikrai reikės. Taigi dar kartą ačiū už greitus bei veiksmingus sprendimus! Ir, aišku, visi mokytojai šaunuoliai – čia visiems iššūkis. Bet jūs ir mes tvarkomės ir iš tikrųjų ,,Saulė“ yra puikus pavyzdys visiems kitiems, kad kūrybiškumas gali išgelbėti pasaulį!”

Tiesa, po pirmųjų dienų mokymosi namuose atsirado ir mokinių, kurie labiau norėtų grįžti į mokyklą. Viena iš mamų rašo: „Šiandien vaikai pasakė, kad nori grįšti į mokyklą! Jie jos pasiilgo! Jie jūsų pasiilgo. Vos neapsiverkiau, kai išgirdau.”

Kiti atsiliepimai (jie nuasmeninti remiantis duomenų apsauga):

Mieli Mokytojai, tariame Jums patį didžiausią Ačiū! Už greitą reakciją, už įdomias pamokas vaikams, už tai, kad esate.

__________

Laba diena,

esame labai dėkingi mokyklos administracijai ir mokytojams, kad taip greitai ir puikiai organizavo mokymą nuotoliniu būdu. Viskas vyksta sklandžiai, mokymosi procesas nenutrūko ir šiuo metu labai gerai, kad vaikai neatostogauja, o yra užimti mokslais, kas dabar yra labai sveika ir psichologiškai. Įspūdis labai geras, šis mokymosi būdas net turi tam tikrų privalumų. Ačiū ir sėkmės toliau.

___________________

Laba diena,

 

labai džiaugiamės, kad mokytojų ir vadovybės pastangomis mokymasis nesustojo. Giriame visus ir didžiuojamės jumis.

__________

 

Labas,

 

tikiuosi, sveikai ir darbingai jaučiatės. Vaikai puikiai. Susitelkę, darbuojasi. Labai dėl to džiaugiamės. Nors jaučiasi, kad nelengva bus… panašu, kad vargins tas buvimas vienam kambary visą dieną.

O šiaip viskas puiku. Esame dėkingi mokytojams ir mokyklai  už galimybę vaikams mokytis nuotoliu šiuo laikotarpiu.

Stiprybės, kantrybės ir sveikatos Jums visiems. Perduokite linkėjimus ir padėką visiems mokytojams ir mokyklos bendruomenei.

___________

Laba diena,

mes labai džiaugiamės, kad mokymas vyksta ir didžiuojamės, kad turime tokią mokyklą ir tokius mokytojus :). Vaikai labai motyvuoti, kaip suprantu, kažkokių techninių nesklandumų pasitaiko, bet sėdi (vaikas) savo kambaryje užsidaręs, girdžiu, kad aktyviai bendrauja, išbėga tik per pertraukas pavalgyti :). Kol kas tikrai viskas labai gerai.

___________

Laba diena,

noriu labai padėkoti, kad pasirinkote mokslą, o ne atostogas per šį laikotarpį. Vaikai turi dienos režimą ir dirba per pamokomis. Aš pritarčiau, kad ir per atostogas būtų tęsiami mokslai. Tai padėtų išlaikyti vaikus namuose ir galbūt sutrumpinti vasaros mokslų laiką.

Kantrybės, kūrybiškumo mokyklos kolektyvui.

Ačiū jums

___________

Ačiū Jums!

Labai džiaugiamės, kad vaikai toliau mokosi, ir ačiū už tokius greitus sprendimus dėl nuotolinio mokymosi.

___________

Daugiau atsiliepimų esamę skelbę socialiniame tinkle facebook.

2020-03-25T11:38:35+00:00 kovo 25, 2020|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|