Teigiami įspūdžiai po rusų kalbos egzamino

//Teigiami įspūdžiai po rusų kalbos egzamino

Teigiami įspūdžiai po rusų kalbos egzamino

Š. m. liepos 17 d. Lietuvos abiturientai tęsė rusų kalbos egzaminą (atliko klausymo, skaitymo ir rašymo užduotis). Kalbėjimo dalis buvo laikoma birželio 23 d. Dalinamės įspūdžiais ir komentarais po brandos egzamino.

Bendras įspūdis – egzaminas standartinis. „Rusų kalbos egzaminas man asmeniškai buvo paskutinis ir gana lengvas (kadangi gerai moku rusų kalbą), todėl jaučiu palengvėjimą, kad su egzaminais baigta. Pirmoji egzamino dalis  (kalbėjimas, kuris vyko daug anksčiau) buvo standartiškas ir paprastas. Antroje egzamino dalyje pastebėjau pokyčių: klausymo 4 užduotis (vietoj 2 žodžių reikėjo įrašyti 1) ir skaitymo 4 užduoties tipas buvo pakeistas (vietoj pilnų atsakymų reikėjo įrašyti tik vieną žodį). Apibendrindamas galiu pasakyti, kad egzaminas buvo standartinis,“ – pasakoja abiturientas Artiomas.

Tikimės gerų rezultatų. „Visos egzamino užduotys atitiko ugdymo programos turinį, tačiau dvi klausymo užduotys pasirodė sunkesnės. Labai aktualios buvo rašymo užduočių temos – laiškas apie savanorystę, pagalbą pagyvenusiems žmonėms ir rašinys, kurio tema – ,,Žmonių judėjimo apribojimai – pliusai ir minusai“. Labai atsakingai ruošėmės tiek nuotolinio mokymosi metu, tiek per konsultacijas gyvai. Tikiuosi, kad egzamino rezultatai atitiks mūsų lūkesčius,“ – egzaminą apžvelgė „Saulės“ privačios gimnazijos rusų kalbos mokytoja metodininkė, VBE vertintoja Rima Malouškina.

Artimiausias abiturientų iššūkis – gamtos mokslų (chemijos ir fizikos) egzaminai. Linkime jiems sėkmės.  

2020-07-17T16:14:36+00:00 liepos 17, 2020|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|