Mūsų gimnazijos 8 ir IIG kl. mokiniai dalyvavo ir sėkmingai pasirodė VĮ Valstybinių miškų urėdijos, Aplinkos ministerijos ir Lietuvos miškininkų sąjungos inicijuotuose konkursuose. Šį pranešimą puošianti nuotrauka – Gutjeros iš 8 kl. „Ruduo iš viršaus“, su kuria ji sėkmingai dalyvavo viename iš konkursų.

IIG klasės mokiniai dalyvavo trumpametražių filmų apie miškus konkurse. „Antrosios vietos nugalėtoju tapo animacija bei simboliais padailintas filmukas „Miškų svarba žmonijai ir jos sveikatai“, kurio kūrėjas – Ignas. Trečioji vieta komisijos vertinimu atiteko filmukui „Miškas – spalvų paletė“, kurio autorius – Algirdas. Ketvirtą vietą už filmuką „Girių gyventojai” laimėjo Emilis,” – pasakoja mokinius rengusi gimnazijos biologijos mokytoja Jūratė. Daugiau informacijos apie konkursą skelbiama žiniasklaidoje čia.

8 kl. mokiniai dalyvavo nuotraukų konkurse „Lietuvos miškų grožis“, kuriame antrą vietą laimėjo Gutjera.

Visi konkurso nugalėtojai apdovanoti piniginėmis premijomis ir vertingais prizais: Ignas – 175 eur., Algirdas – 75 eur., Emilis – belaides ausines, Gutjera 100 eur, čekį į prekybos centrą.