Rusų-anglų kalbų konkursas „ALIAS“

//Rusų-anglų kalbų konkursas „ALIAS“

Rusų-anglų kalbų konkursas „ALIAS“

Pirmą kartą mūsų gimnazijoje vyko II gimnazinių klasių integruotas anglų-rusų kalbų konkursas „ALIAS“. Konkursą organizavo anglų kalbos mokytojas Giedrius Narkūnas ir rusų kalbos mokytoja Rima Malouškina.

Toks konkursas sostinėje buvo organizuojamas pirmąjį kartą ir labai džiaugiamės, kad viskas puikiai pavyko. Dalyvavo 11 komandų, susirinkusių iš skirtingų sostinės mokyklų. I – ąją vietą konkurse laimėjo mokinės Anastasija Vasiljeva ir Karolina Griniuk iš Marinos Mižigurskajos privačios gimnazijos. II – ąją vietą užėmė Naomi Alon ir Erika Krasovska iš Simono Daukanto gimnazijos. III – iąją vietą pasidalino Marija Shunko ir Emil Krickij iš Vilniaus „Versmės“ katalikiškosios gimnazijos ir Adrian Moroz su Silvestr Pavel Minovič iš Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinės mokyklos.

Mūsų gimnazijos mokiniai Daumantas Tumėnas ir Ieva Baublytė pirmuosiuose turuose laikėsi tarp lyderių ir taip pat puikiai pasirodė konkurse.

Nugalėtojai buvo apdovanoti puikiomos „Saulės“ privačios gimnazijos direktorės skirtomis dovanomis. Mokiniams ir juos paruošusiems mokytojams buvo įteikti mūsų gimnazijos raštai.

2017-01-24T16:15:40+00:00 balandžio 10, 2016|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|