Respublikinė konferencija ,,Pasaulis matematikoje ir IT technologijose Lietuvos 100-čio kontekste“

//Respublikinė konferencija ,,Pasaulis matematikoje ir IT technologijose Lietuvos 100-čio kontekste“

Respublikinė konferencija ,,Pasaulis matematikoje ir IT technologijose Lietuvos 100-čio kontekste“

Gegužės 11 dieną Swedbanko konferencijų salėje įvyko trečioji ,,Saulės“ privačios gimnazijos matematikos ir IT mokytojų organizuojama respublikinė konferencija ,,Pasaulis matematikoje ir IT technologijose Lietuvos 100-čio kontekste“. Šiais metais konferencijoje dalyvavo 8-12 klasių mokiniai besidominantys matematika ir informacinėmis technologijomis, iš Kauno, Druskninkų, Panevėžio, Jurbarko, Eitminiškių(Vilniaus raj.), Alytaus ir Vilniaus. Visada įdomu stebėti ir klausyti vaikų kūrimo ir tyrimo rezultatus. Vertinimo komisija skyrė tris diplomus:

I diplomas – Karoliui Medekšai (3G kl.) iš Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos už darbą ,,,,Memosa“ ASP.NET WEB aplikacija“. (IT mokytoja Rima Šiaulienė).

II diplomas – Kamilei ir Monikai Žemgulytėms(8kl.) iš ,,Saulės“ privačios gimnazijos už darbą ,,Robotika su Arduino konstruktoriumi. Voras“. (IT mokytojas Gintaras Sereika).

III diplomas – Miglei Bernatonytei(8kl.)  iš Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos už darbą ,,Užduočių knygelė. 100 uždavinių apie Lietuvą“. (Matematikos mokytoja Laimutė Davainytė).

Susirinkusiems mokiniams ir mokytojams pranešimus skaitė ,,Saulės“ privačios gimnazijos alumnus, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Telekomunikacijų inžinerijos bakalauro 4-to kurso studentas, atlikęs stažuotę NASA AMES tyrimų centre Kalifornijoje, Narūnas Kapočius ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto Fundamentinių mokslų fakulteto Matematinio modeliavimo katedros docentas, matematikos mokslų daktaras Eugenijus Paliokas.

2018-05-23T06:52:58+00:00 gegužės 13, 2018|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|