Respublikinė 8 -12 klasių konferencija

//Respublikinė 8 -12 klasių konferencija

Respublikinė 8 -12 klasių konferencija

Gegužės 6 d. „Swedbank“ AB konferencijų salėje įvyko „Saulės“ privačios gimnazijos organizuojama pirmoji respublikinė 8 -12 klasių mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencija „Pasaulis matematikoje ir informacinėse technologijose“. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius plačiau ir nuodugniau domėtis matematika ir informacinėmis technologijomis, šių mokslų taikymu praktikoje, atliktais naujausiais tyrimais, įžvelgti matematikos ir IT sąsajas ir integraciją su kitais dalykais, gilinti su matematika ir IT susijusias žinias problemų sprendimo kontekste.

Į konferenciją atvyko mokinių ir mokytojų iš Vilniaus ir Kauno miestų bei Lazdijų rajono.

Konferencijos dalyvius pasveikino „Saulės” privačios gimnazijos direktorė Irena Baranauskienė, ŠMM Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Marytė Skakauskienė, Vilniaus m. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorė Eglė Stonkutė.

Konferencijos dalyviams pranešimą ,,Asmeniniai finansai” skaitė Swedbank atstovė Odeta Bložienė, VU doc.dr. Antanas Apynis visus suintrigavo ,,Keliomis mintimis apie matematiką” ir ,,Infobalt“ inovacijų vadovas Andrius Plečkaitis kalbėjo ,, Kaip skaitmeninės technologijos keičia pasaulį, ir kaip prie to galime prisidėti mes?”.

Renginio metu mokiniai pristatė 13 ilgalaikių tiriamųjų ir kūrybinių darbų. Vertinimo komisijos sprendimu I vieta skirta KTU inžinerijos licėjaus 8 kl. mokiniui Erikui Iljinui už darbą ,,Pastato projektavimas”, II vieta Vilniaus Radvilų gimnazijos 3 G kl.mokiniams Rokui Domantui Ambrazevičiui ir Justinui Bendaravičiui už tiriamąjį darbą ,,Automobilio parkavimas — greičiau, pigiau, efektyviau”, III vieta ,,Saulės” privačios gimnazijos 1 G kl. mokiniams Džiugui Vyšniauskui ir Mariui Šomkai, kurie pristatė darbą ,,Fibonači skaičių seka ekonomikoje”.

Nuoširdžiai dėkojame konferencijos dalyviams, partneriams ir rėmėjams ,,Swedbank“ AB , Švietimo ir mokslo ministerijai, VU matematikos ir informatikos fakulteto metodikos katedrai, Lietuvos matematikos mokytojų asociacijai , UAB leidykloms „Šviesa“ ir ,,Alma littera”, Širvintų rajono švietimo centrui.

 

2017-01-24T15:59:08+00:00 gegužės 15, 2016|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|