Pagrindinis ir vidurinis ugdymas 2020-10-20T14:49:39+02:00

Naujienos

Savaitė Saulėje: įvairios patirtys pamokose ir mokykloje „be sienų“

Praėjusi savaitė mūsų mokykloje buvo kupina įvairių patirčių. Nuo tradicinių tiriamųjų, laboratorinių darbų iki susitikimų su tarptautiniais partneriais.

„Saulėje“ – bendros ugdymo(si) iniciatyvos su britais

Mūsų gimnazijoje lankėsi ir su gimnazistais bendravo „Sidcot“ mokyklos iš Didžiosios Britanijos tarptautinių ryšių direktorė Angela Dudley-Warde.

Savaitė Saulėje: mokytojai – dėmesio centre

Paprastai mūsų mokykloje dėmesio centre būna mokiniai. Šįkart mokiniai nudžiugino visais būdais parodę dėmesį mokytojams:

Gimnazijos klasėse fizika pažįstama tiriant

Įsismarkavus ugdymo(si) procesui, mūsų vyresniųjų (7-8 ir IG) klasių mokiniai fizikos mokėsi atlikdami laboratorinius darbus.

Skelbiame geriausių 2020-2021 m. m. „Saulės“ tyrėjų sąrašą

Projektiniai ir tiriamieji darbai - viena mėgstamiausių gimnazistų veiklų. Skelbiame geriausius 2020-2021 m. m. darbus atlikusių mokinių sąrašą.

Plačiau

Svarbi informacija

Pamokų laikas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Atostogų grafikas

Trumpai apie „Saulės“ privačią gimnaziją

„SAULĖS“ privati gimnazija teikia kokybišką bendrąjį vidurinį išsilavinimą, siūlo įvairiapusišką neformalųjį ugdymą, dirba pagal individualų ugdymo planą, sudaro sąlygas pasirengti studijoms šalies ir užsienio aukštosiose mokyklose. Ugdo aukšto emocinio intelekto žmogų, gebantį atsakingai elgtis su savimi ir kitais, imtis iniciatyvos, dirbti kūrybingai ir bendradarbiaujant, trokštantį toliau mokytis ir tobulėti. Gimnazijoje dirba aukštos kvalifikacijos pedagogai, pastebintys ir ugdantys kiekvieno gebėjimus, kuriantys nuoširdžius ir demokratiškus santykius su bendruomene.

Plačiau

Vaizdų galerija

Plačiau

Kontaktai

„Saulės“ privati gimnazija
Tel. (8-5) 240 15 46
El. p.: info@saulevilnius.lt
Įmonės kodas – 191672717
sąskaita LT 877044060001058063
AB SEB bankas, kodas 70440

Virtualus turas