Nacionaliniai tyrimai

/Nacionaliniai tyrimai
Nacionaliniai tyrimai 2018-06-18T17:24:27+00:00

Pasiekimai

2018 m. mūsų gimnazijos 6 ir 8 klasės mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro veiksmo tyrime „Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas“

914382791_VsI„Saulespriva_VsI„Saulespriva_6kl_mokyklos_profilis.1

914382791_VsI„Saulespriva_VsI„Saulespriva_8kl_mokyklos_profilis.1

2017 m. mūsų gimnazijos 6 ir 8 klasės mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro veiksmo tyrime „Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas“

p01

PDF

p001

PDF

2016 m. mūsų gimnazijos 6 ir 8 klasės mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro veiksmo tyrime „Standartizuotų testų taikymas mokyklose.“

Stand.-6-kl

PDF

Stand.-8-kl

PDF

2015 m. mūsų gimnazijos 8 klasės mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro veiksmo tyrime „Standartizuotų testų taikymas mokyklose.“

MatematikaStandartizuoti2015

PDF

GamtosMokslaiStandartizuoti2015

PDF

GamtosMokslaiStandartizuoti2015
RasymasStandartizuoti2015

PDF

SkaitymasStandartizuoti2015

PDF

SocMokslaistandartizuoti2015

PDF

„Saulės“ privačios gimnazijos 2014-2015 m.m. mokinių pasiekimai

Greta Žemgulytė ( 8 kl.) – tarptautiniame matematikos konkurse ,,Urkunde“ II vieta, Vilniaus miesto matematikos konkurse ,,Lygčių sprendimo turnyras“ III. vieta, Kalbų Kengūros anglų k. ir vokiečių k. nugalėtoja (Auksiniai diplomai).

Jokūbas Pačkauskas ( 3G kl.) ir Algis Pošiūnas ( 1G kl.) – Vilniaus miesto mokytojų ir mokinių dailės parodos ,,Vilnius miniatiūrose“ laureatai.

Mantas Skyrius ( 6 kl.) – Nacionalinėje moksleivių akademijos 5-8 kl. mokinių olimpiadoje I vieta, 16-oje Lietuvos matematikos 5-6 kl. mokinių olimpiadoje III vieta, puikūs rezultatai edukaciniame konkurse ,,Olimpis“.

Monika Žemgulytė ( 5 kl.) – Nacionalinėje moksleivių akademijos 5-8 kl. mokinių olimpiadoje II vieta, Tarptautiniame matematikos konkurse ,,Kengūra 2015“ pateko į Lietuvos geriausių matematikų 10-tuką, užimta VI vieta.

Marta Lekavičiūtė ( 7B kl.) – Nacionaliniame piešinių konkurse ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ II vieta, Dominykas Vaitkus ( 7B kl.) – šiame konkurse III vieta, Rūta Lukauskaitė ( 5 kl.) – šiame konkurse III vieta.

Emilija Statinaitė ( 8 kl.) – Vilniaus miesto anglų kalbos eilėraščių konkurso nugalėtoja, II vieta.

Evelina Galdikaitė ( 7A kl.) – Respublikinio piešinių konkurso Europos kalbų dienai paminėti nugalėtoja, III vieta.

LITEXPO parodoje ,,Mokykla be sienų 2015“ vyko atviros pamokos visuomenei: chemijos pamoka ,,Anglies junginių įvairovės atskleidimas“ ( 1G kl. mokiniai Motiejus Cicėnas, Marius Šomka, Dominykas Mečanec), biologijos pamoka ,,Tiriame kartu su ,,Biologo užrašais“ ( 2G kl. mokiniai Kasparas Dapkus, Ramunė Marcinkevičiūtė, Ieva Baublytė, 3G kl. mokiniai Kamilė Liucija Vainiutė, Rusnė Jonkutė).

Džiugas Vyšniauskas ir Marius Šomka ( 8 kl.) – matematinės finansinės temos projekto ,,Fibonačio skaičių sekos pritaikymas“ pristatymas miesto projektinių praktinių matematikos darbų konferencijoje, padėka.

Mindaugas Krasaitis ( 4G kl.) – metinio lietuvių k. projekto ,,Saulės“ privačios gimnazijos mokinių vardyno tradicijų tyrinėjimai“ pristatymas per respublikinę konferenciją ,,Aš ir kalba 2015“, padėka, Andrius Mačėnas ( 4G kl.) – pranešimas konferencijoje ,,Aš ir kalba 2015“ ,,Diskusijų kultūra viešojoje Lietuvos erdvėje – televizijoje, internete“, pažymėtas kaip vienas moksliškiausių, ir Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklos baigimo pažymėjimas ( reg.Nr. 4198).

Gimnazijos mokinių komanda ( Mantė Černeckytė, Dominyka Remeikytė, Ieva Steponavičiūtė, Augustė Šiuparytė, Ugnius Aldošinas, Rūta Lukauskaitė, Haroldas Blėda, Gabrielė Jurgelevičiūtė, Fausta Cibulskytė) – Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centro projekte ,,Bažnyčia, šeima ir aš“ III vieta.

Laura Tamošiūnaitė ( 2G kl.) – respublikiniame etikos konkurse ,,Moralinės dilemos“ XIV vieta.

Vilius Meilus ( 7 kl.) – respublikiniame integruotame technologijų ir literatūros konkurse ,,Kūrybos paukštė 2015“ III vieta.

Gimnazijos 8 kl. mokinių komanda ( Emilis Grigas, Arnas Kuisys, Rikardas Blėda, Linas Žilinskas, Adomas Likatavičius, Dominykas Cibulskis) – respublikinis technologijų konkursas, organizuotas Lietuvos liaudies kultūros centro, ,,Sidabro vainikėlis“, III vieta.

8 kl. mokinių instrumentinė muzikos grupė – Vilniaus miesto patriotinės dainos konkursas ,,Dainuoju Lietuvą 2015“, vykęs Emilijos Pliaterytės progimnazijoje, padėka.

Povilas Babelis ( 2G kl.) ir Gabrielė Davidovičiūtė ( 1G kl.) – respublikinis dailės, technologijų ir dorinio ugdymo konkursas –paroda ,,Po angelo sparnu“, vykęs Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje; mokiniai darbą ,,Laukiantis angelas“ padovanojo Šiaulių Angelo muziejui.

2014 m. mūsų gimnazijos 8 klasės mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro veiksmo tyrime „Standartizuotų testų taikymas mokyklose 2014 m.“

Skirtingų vietovių ir mokyklų tipų mokinių pasiekimų palyginimas

StandartizuotiTestai2014-1

PDF

Mokinių pasiskirtymas pagal pasiekimų lygius

StandartizuotiTestai2014-2

PDF

Rezultatai

K.Bakutytės (6 kl.) bronzos medalis 4 tarptautiniame YANG MING meno konkurse Taipėjuje ,,Jūros grožis“. R.Ramancevičius (6 kl.) gavo paskatinamąjį prizą.

U.Kapočiūtės (2G) ir J.Pačkausko (1G) darbai publikuoti nacionalinio mokinių konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ rašinių knygoje ,,SKAUDŽIŲ LIKIMŲ AIDAS“ bei žurnale ,,ATEITIS“. U.Kapočiūtė laimėjo kelionę į Strasbūrą, susitiko su europarlamentaru A.Saudargu.

Respublikinėje konferencijoje ,,Aš ir kalba“ mokslinius pranešimus skaitė N.Kapočius ir Š.Valinskas (3G) bei A.Mačėnas (2G). Sulaukta itin palankaus Lietuvių kalbos komisijos įvertinimo ir tyrėjų nominacijos.

Vilniaus sveikatos centro ketureilio konkurse apie draugystę vienu iš laimėtojų tapo R. Bobina (3G), dalyvavo 47 mūsų gimnazijos mokiniai.

• Š.Valinskas (3G) Lietuvos mokinių anglų k. olimpiadoje laimėjo II vietą.
• L.Kisielius (2G) Vilniaus m. anglų k. konkurse laimėjo VI vietą, o vokiečių k. olimpiadoje – IV vietą.
• E.Statinaitė (6 kl.) Vilniaus m. rusų k. skaitovų konkurse laimėjo I vietą.
• A.Kudarauskas (8 kl.) Vilniaus m. angliško eilėraščio konkurse laimėjo nominaciją už ekspresiją.
• Respublikiniame konkurse ,,Eilėmis prieš chemiją žemės ūkyje“ 2G kl. mokinių G.Gumbelevičiūtės, U.Kapočiūtės, J.Pranckūnaitės, M.Kairio ir R.Didžgalvio filmas ,,Pesticidiška bitės diena“ viešo balsavimo internete metu užėmė VII vietą.

Įvyko ,,Protmūšis“, kuriame dalyvavo 6 komandos. I vietą laimėjo N.Kapočiaus, II vietą – R.Bobinos, III vietą – Š.Valinsko vadovaujamos jungtinės 6-3G kl. mokinių komandos.

Istorijos ,,Kengūroje“ D.Mečanec (6 kl.), V.Jakučionis (7 kl.) laimėjo auksinius diplomus.

N.Kapočius (3G) už esė ,,Ką man reiškia pasakymas ,,Tauta be savo istorijos – tauta be savo atminties?“ gavo Panevėžio G.Petkevičaitės-Bitės bibliotekos nominaciją ir dalyvavo iškilmingoje ceremonijoje, skirtoje pasipriešinimui sovietinei okupacijai atminti.

Dailės metų projektas ,,Renesanso dailininko Giuzepės Arcimboldo inspiruota meninė replika“ atstovavo gimnazijai 2 konferencijose, paveikslai papuoš gimnaziją (2G kl. mok. G.Gumbelevičiūtė, U.Kapočiūtė, J.Pranckūnaitė, A.Mačėnas).

2013 m. mūsų gimnazijos 8 klasės mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro veiksmo tyrime „Standartizuotų testų taikymas mokyklose 2013 m.“

Lietuvos mokinių biologijos olimpiada – Rokas Bobina (2G) –
II–ojo etapo III–osios vietos nugalėtojas Vilniaus mieste.

Tarpmokyklinis konkursas „Aš – ant gamtos mokslų slenksčio“ – Laura Ramanaukaitė ir Laurynas Petrauskas (4G) – prizinė vieta už aktualiausią tiriamąjį darbą ,,Kavos įtaka širdies darbui”.

Klaipėdos Jūrų muziejaus projektas ,,Susitikime prie Baltijos” – 5 ir 6 kl. mokiniai laimėjo kelionę į Jūrų muziejų ir pakvietimą dalyvauti Vandenyno šventėje.

Nacionalinis mokinių konkursas ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija” – Ugnė Kapočiūtė (1G) – II-osios vietos laimėtoja, Jokūbas Pačkauskas (8 kl.) – III-osios vietos nugalėtojas.

Respublikinis Etikos konkursas:

I vieta: Šarūnas Valinskas (2G);
IV vieta: Narūnas Kapočius (2G);
IX vieta: Ugnė Kapočiūtė (1G).
Antrojo turo dalyviai: Rokas Bobina (2G) – 36 vieta, Kornelija Biekšaitė (1G) – 47 vieta, Martynas Galdikas (2G) – 50 vieta, Kornelija Želnytė (2G) – 52 vieta.

Matematikos projektinių darbų konferencija Simono Daukanto progimnazijoje – R. Bobina, A. Kriškoviecaitė ir M. Pletniov (2G) pristatė matematikos metinį projektinį darbą – žaidimą „Tiksliukas“, skirtą 7 – okams.

Vokiečių kl. olimpiada – Miglė Petrauskaitė (2G) – V-osios vietos laimėtoja.

,,Saulės” gimnazijos organizuotas anglų kl. poezijos deklamavimo konkursas “Poetry makes life what lights and music do the stage” Vilniaus miesto 8 kl. mokiniams – Gintarė Šabūnaitė (8 kl.) – III-osios vietos nugalėtoja.

Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos rašinio konkursas – Narūnas Kapočius (2G) – III-osios vietos nugalėtojas. Rašinio tema – ,,MANO ŠEIMA. KOKIOS MINTYS KYLA PERSKAIČIUS KONSTITUCIJOS 38-ĄJĮ STRAIPSNĮ?”

Chemijos olimpiada: Eglė Jaščaninaitė (1G) 33 vieta iš 57, Rokas Bobina (2G) 13 vieta iš 56, Narūnas Kapočius (2G) 27 vieta iš 56.

Vilniaus m. lietuvių kl. ir technologijų konkursas ,,Puodelio pasaka” – Otilija Ožalaitė (6 kl.) – II-osios vietos nugalėtoja.

Vokiečių kl. KENGŪROS nugalėtojai:

AUKSINĖS KENGŪROS DIPLOMAS: Otilija Ožalaitė (6kl.), Gerda Gerulaitytė (1G), Lukas Marcinkevičius (1G), Santa Kliukaitė (1G), Miglė Petrauskaitė (2G).