Mokyklos bendruomenėje „praūžė“ kalėdinis šurmulys

//Mokyklos bendruomenėje „praūžė“ kalėdinis šurmulys

Mokyklos bendruomenėje „praūžė“ kalėdinis šurmulys

Tris dienas (gruodžio 18-20 d.) gimnazijos bendruomenė organizavosi šventines veiklas, kuriose dalyvavo 5-8 ir I-IV G klasės, jų tėveliai ir mokytojai.

Pirmieji nustebino drąsieji penktokai, bendruomenės šventes pradėdami kalėdiniu giedojimu (ištraukos video galima peržiūrėti čia).

Mokykloje organizuotas tradicinis Kalėdų renginys tema „Kalėdos ne namie“, kuriame kiekviena klasė turėjo atskleisti (sukurti vaidinimą), kokia gali būti šventė neįprastose vietose, o Kalėdas visi turėjo susitikti namuose su šeima.

Tris dienas mokyklą džiugino kalėdinis skambutis, o penktadienį, prieš atostogas, mokinius aplankė Kalėdų senelis. Klasėse vyko kalėdinės pamokos, mokiniai dalinosi metų įspūdžiais ir sveikinimais. 

Gimnazijos bendruomenei svarbu kurti ir švęsti kartu, todėl kiekvienas įneša savo indėlį į idėjų renginiams kūrimą, jų planavimą ir organizavimą. Mokyklą puošė patys mokiniai, kūrybinėse laboratorijose kurdami kalėdinius žaisliukus. Tėveliai dėkingumą išreiškė vaišėmis. Tradiciškai už mokyklos Kalėdų šventės organizavimą buvo atsakingi dešimtokai.

2019-12-27T16:35:07+00:00 gruodžio 20, 2019|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|