Mokykla šventė Lietuvos valstybę

//Mokykla šventė Lietuvos valstybę

Mokykla šventė Lietuvos valstybę

Pasitikdama Vasario 16-ąją, „Saulės“ privačios gimnazijos bendruomenė organizavo susitikimus ir renginius, kurie skatino kiekvieną mokyklos narį (mokytojus, tėvelius, mokinius) dar kartą permąstyti laisvės, atsakomybės ir pilietiškumo svarbą.

Šventimas puikiai dera su įprastu ugdymo procesu ir kūrybiškumo ugdymu. Pradinukų teatro būrelio mokiniai su savo mokytoja parengė video sveikinimą bendruomenei, 5 kl. mokiniai papuošė mokyklą jų pagamintomis gėlėmis, 6 kl. parengė integruotą istorijos, etikos ir IT kūrybinį darbą „Lietuvio tapatybė“, 7-8 kl. Roko grupė surengė pasirodymą – muzikinį sveikinimą, o I-IV G klasių mokiniai kartu su Seimo nariu dr. E. Gentvilu, kultūros vadybininke Ž. Diawara, mokyklos alumniais studentais A. Likatavičiumi ir M. Šomka diskutavo apie laisvės ir atsakomybės reikšmę šiomis dienomis.

Vasario 16-ąją gimnazijos bendruomenė susitiko ir kartu dalyvavo bendroje jaunimo eisenoje. Tradiciškai bendruomenės netradicinę istorijos pamoką jungė Lietuvos valstybės kūrėjai – Mindaugas (jo paminklas) ir J. Basanavičius (Rasų kapinės). Šventę bendruomenėje pratęsė smagus šachmatų turnyras ir galimybė pabandyti 3D akinius.

Šiuo metu bendruomenė aktyviai rengiasi minėti Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį.

2020-02-21T19:10:53+00:00 vasario 20, 2020|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|