Mokiniai: apie nuotolinį ugdymą

//Mokiniai: apie nuotolinį ugdymą

Mokiniai: apie nuotolinį ugdymą

Gimnazijos mokiniai dalinasi savo refleksijomis apie nuotolinį ugdymą. Mokiniai pozityviai vertina jau mėnesį organizuojamą ugdymo procesą.

Keletas 11-okų minčių:

Nuotolinis mokymasis man iš pradžių buvo labai naujas dalykas, reikėjo kelių dienų, kol pripratau prie kitokio mokymosi. Man toks mokymosi būdas išties labai patinka, dirbti iš namų patogu. Tačiau susidūriau ir su keliomis problemomis. Kadangi nematau mokytojo, o tik girdžiu, gana lengvai galiu išsiblaškyti, ,,pamesti“ dėmesį. Labai esu pasiilgusi gyvo bendravimo, virtualūs pokalbiai  to neatstoja. Tačiau esu labai patenkinta pamokomis, mokytojų pastangomis ir sunkiu savo darbu, kuris duoda rezultatą.

 

Laba diena, rašau Jums norėdama papasakoti, kaip praėjo pastarosios savaitės. Mane žinia, jog namų mokymas gali vykti net iki birželio mėnesio pribloškė, tačiau pozityvumo aš nepraradau ir stengiuosi, visaip kaip tik galiu, laisvą laiką panaudoti mokslams, savo hobiams bei daugiau laiko praleisti kartu su šeima. Labai džiaugiuosi mokytojų užsispyrimu bei gebėjimu kritiškai reaguoti į visą susidariusią situaciją ir mums, mokiniams, padėti tiek, kiek gali, todėl tikrai esu labai dėkinga ir Jums, Mokytoja. Pamokos yra aiškios, viskas klostosi neblogai, namų darbų netrūksta :). 

 

Sveiki, rašau Jums savo refleksiją apie paskutines 3 savaites:). Nors labai pasiilgau mokyklos atmosferos ir gyvo kontakto su kitais, bet išlieku pozityvi, kadangi mokytojai sugeba pamokas vesti itin sklandžiai ir įdomiai netgi nuotoliniu būdu. Įvairios priemonės, kaip liveboard, darbas grupėmis ar veiklos paįvairinimas vaizdine medžiaga kiekvieną dieną padaro turiningą ir įdomią. Esu ypač dėkinga mokytojams, nes jie turi žymiai daugiau darbo nei mes, mokiniai, bet visados yra pasiruošę mums padėti, išklausyti ir kartu pereiti tokį sunkų etapą. Labai džiaugiuosi, jog mūsų mokykloje gyvuoja tokia stipri vienybė ir galimybė mokytis turiningai netgi nebūnant šalia vienas kito!

Mokykla savo puslapyje soc. tinkle FACEBOOK jau anksčiau skelbė kelias mokinių refleksijas:

2020-04-14T14:55:22+00:00 balandžio 14, 2020|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|