2022-2023 m.m. kūrybinės laboratorijos

Kūrybinės laboratorijos 2022

2021-2022 m.m. kūrybinės laboratorijos

Kūrybinės laboratorijos 2021

2020-2021 m.m. kūrybinės laboratorijos

Kūrybinių laboratorijų prezentacija viešinimui

2019-2020 m.m. kūrybinės laboratorijos

Socialinių mokslų kūrybinės laboratorijos 2019

2019 m. spalio 10 d. „Saulės“ gimnazijos aštuntokai tyrinėjo Vidurinių, Naujųjų ir Naujausiųjų amžių Lietuvos istoriją, gamtinę geografiją ir religinę bei tautinę Pietų Lietuvos regiono kultūrą. Mokiniai lankėsi Medininkuose, Nemėžyje, Jašiūnuose, Aukštojoje. Edukacijų metu ugdytiniai atliko istorijos, dorinio ugdymo ir geografijos tiriamasias užduotis.

Su video reportažu galima susipažinti gimnazijos puslapyje facebook.

Užsienio kalbų kūrybinės laboratorijos 2019

Šiais mokslo metais „Saulės“ gimnazijos 1G-2G klasių mokiniai ir jų užsienio kalbų mokytojai savo per kūrybines laboratorijas išvyko į Karaliaučių (Kaliningrado sritį). Gausus vokiškas paveldas sudomino vokiečių kalba besimokančius mokinius. Rusų kalbą besimokantys mokiniai tobulino savo kalbinius įgūdžius. O įspūdžius iš gintaro kasyklų, gintaro gavybos technologiją bei jo apdirbimą mokiniai pristatys mokyklos bendruomenei anglų kalba.

Menų, technologijų ir fizinio ugdymo kūrybinės laboratorijos 2019

Menų, technologijų ir fizinio ugdymo metodinės grupės mokytojai 2019 spalio 10 d. penktų klasių mokiniams organizavo kūrybines laboratorijas ,,Ruduo atsispindi stikle“.

Vitražo manufaktūroje mokiniai susipažino su vitražo technikos atsiradimo ir vystymosi raida Lietuvoje, iškiliausiais vitražo menininkais ir jų kūryba. Sužinoję apie įvairias vitražo technikas bei gamybos proceso subtilybes, mokiniai patys pasigamino vitražinę miniatiūrą stiklo „fusing” technika.

Vilniaus Paveikslų galerijoje apžiūrėję gausias ekspozicijas, edukacinio užsiėmimo metu mokiniai susipažino su iškiliosios spaudos būdais ir savarankiškai dažais dengė medžio lentą – graviūros klišę (ksilografija) bei atsispaudė nuo jos atspaudą.

Išeivijos menininko K. Varnelio muziejuje apžiūrėjo optinės tapybos autorinę kolekciją ir susipažino su jo namuose sukaupta retų knygų, egzotiškų kraštų meno kūrinių kolekcija.

Lietuvių kalbos ir literatūros kūrybinės laboratorijos 2019

Visi žinome pasaką ,,Eglė žalčių karalienė“, bet ar kuriam teko išgyventi pasakoje vykstančią dramą? 7 klasės mokiniai per kūrybines laboratorijas apsilankė S. Nėries memorialiniame muziejuje Palemone. Ten išgirdo lyrikės biografiją, apžiūrėjo poetės namą ir, pasiskirstę vaidmenimis, vaidino pagal S. Nėries  poemą ,,Eglė žalčių karalienė“. Vaidindami mokiniai ne tik prisiminė pasakos siužetą, bet ir perteikė pagrindinių veikėjų emocijas.

Matematikos kūrybinės laboratorijos 2019

Spalio 10 d. ,,Saulės“ privačios gimnazijos 7 klasės mokiniai Kauno tvirtovės VII forte edukacinių užsiėmimų metu susipažino su senovės filosofu ir matematiku Pitagoru ir patys įrodė Pitagoro teoremą, sužinojo, iš  kur gaunami deimantai ir kuo skiriasi deimantas nuo brilianto.

Taip pat septintokai aplankė įmonę AB ELINTA, kurioje susijungia elektronika ir intelektas.

Gamtos mokslų kūrybinės laboratorijos 2019

2019 m. spalio 10-12 d. ,,Saulės” privačios gimnazijos IIIG ir IVG  klasės moksleiviai vyko  į Čekiją. Ten lankėsi VIDA mokslo centre, esančiame Brno mieste. Mokiniai galėjo išbandyti 175 interaktyvias ekspozicijas, gilinančias gamtos mokslų (fizikos, chemijos, biologijos) žinias ir praktinius gebėjimus. Mokiniams ypač patiko ekspozicijos, įrodančios įvairius fizikos bandymus (elektronikos, elektros srityse), įvairūs  gamtos reiškinius iliustruojantys bandymai (žemės drebėjimai, viesulai), besisukantys kambariai, sukuriantys tam tikrą atmosferą, besisukantys įcentriniai cilindrai ir daug kitų įvairių, mokiniams patrauklių gamtamokslinių veiklų. Vėliau mokiniai apsilankė įspūdingoje Špilberko pilyje, Brno miesto senamiestyje, didelį įspūdį visiems paliko pasivaikščiojimas ir plaukimas valtelėmis po stalaktitų ir stalagmitų urvus ,,Punkva Caves”. Edukacinė kelionė – puikus būdas pažinti aplinką ir save.

2018-2019 m.m. kūrybinės laboratorijos

Tiksliųjų mokslų kūrybinės laboratorijos

Spalio 18 dieną 7 klasės mokiniai su matematikos mokytojais dalyvavo edukacinėje programoje  Kauno tvirtovės VII forte.

Edukacinės programos metu mokiniai susipažins su senovės filosofu ir matematiku Pitagoru bei narplios jo vardu pavadintos teoremos vingrybes. Programos dalyviai pažins pagrindinius geometrijos principus – plotą, kėlimą kvadratu ir trikampių teoriją bei išbandys senovinę dėlionę – tangramą, kurios dėka galės patys įrodyti Pitagoro teoremą ir tokiu būdu dar geriau įsisavinti programos metu įgytas žinias.

Kiekvienas programos dalyvis galės su savimi išsinešti dėlionę, su kuria ne tik bus galima įrodyti šią teoremą, bet ir ją panaudoti kaip įdomų ir protą lavinantį žaidimą. Ši dėlionė nudažyta ypatingais dažais VIVACOLOR „Special Furniture Akva“, kurie atitinka žaislų saugumo standartą bei yra sertifikuoti ekologiniu ženklu „Šiaurės gulbė“ – tai reiškia, kad ši tangrama leis ne tik lavinti protinius gebėjimus, bet ir bus visiškai saugi žaisti!

Gamtos mokslų kūrybinės laboratorijos

 2018 m. spalio 18-19 d. IIG – IV G klasių mokinių kūrybinės laboratorijos įvyko Estijoje Tartu mieste. Gimnazistai lydimi mokytojų – Roko Pčalino, Giedriaus Narkūno ir Ingos Viltrakienės dalyvavo edukacinėse veiklose, AHHAA mokslo centre, kur buvo atliekami gamtamoksliniai tyrimai. Mokiniai laboratorijose mokėsi pritaikyti savo gamtamokslines žinias gaminant muilą, stebint stabdymo kelio bandymus ir tiriant savo DNR. Užsiėmimai vyko anglų kalba, todėl visi mokiniai turėjo labai gerą anglų kalbos įgūdžių taikymo praktiką. Antrą dieną mokiniai susipažino su  Tartu universiteto istorija, jo veikla bei senamiesčio architektūra ir istorija.

Socialinių mokslų kūrybinės laboratorijos 

Spalio 18-20d. socialinių moklsų kūrybinės laboratorijos  8 klasėje savo veiklas vykdė Pietų  Lenkijoje. Mokiniai tyrinėjo gamtinius ir istorinius objektus.  Aplankė Veličkų druskų kasyklą, Lenkijos Karpatų ir Beskidų kalnų masyvą.  Zakopanėje aplankė J.Biliūno kapą.  Krokuvos senamiestyje ir Vavelio katedroje bei pilyje  ieškojo sąsajų su Lietuvos istorija, kultūra. Lankydami Čenstochavos šventovę  tyrinėjo religinius simbolius, vienuolijų tipus, vienuolių regulą. Keliaudami aštuntokai  žymėjosi kelionės maršrutą, nustatė miestų koordinates, stebėjo reljefo pasikeitimus.   Trys kelionės dienos prabėgo labai gretai ir turiningai.

Menų ir technologijų kūrybinės laboratorijos

„Dovana saulei. Saulei – 25“

Spalio 18 dieną penktos klasės mokiniai dalyvavo kūrybinėse laboratorijose. Išvykos metu aplankė Vitražo manufaktūrą, kur susipažino su vitražo kūrimo būdais, istorija, technika, medžiagomis. Kiekvienas pagamino vitražą, skirtą gimnazijos 25-mečio jubiliejui. Vėliau mokiniai, lydimi mokytojų komandos, nuvyko į ekskursiją ir edukacinį užsiėmimą LTMK muziejuje. Čia penktokai susipažino su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus ekspozicija bei dieną užbaigė turiningu edukaciniu užsiėmimu „Triukšmų įgarsinimas kino filmuose“. Užsiėmimą vedė muziejininkas, kino garso režisierius V. Kazlauskas.

Penktos klasės mokinių veiklą organizavo gimnazijos menų, technologijų ir kūno kultūros mokytojų metodinė grupė. Mokinius lydėjo mokytojai: R. Žemaitienė-Vaitkutė, S. Bradūnas ir G. Sereika.

Mokinių sukurti ir pagaminti vitražai eksponuojami gimnazijos erdvėse.

2017-2018 m.m. kūrybinės laboratorijos

Lietuvių kalbos ir literatūros kūrybinės laboratorijos

,,LEGENDŲ KELIAIS”

Šiais mokslo metais mokytojai Ingridai Kapočienei parašius literatūrinę istorinę programą ,,Legendų keliais” 6-okai domėjosi XVI a. istorinėmis LDK asmenybėmis: Radvilomis Ruduoju ir Juoduoju, Žygimantu Augustu, Barbora Radvilaite ir Bona Sforca. Kartu su mokytojomis Jovita Pinčiuviene ir Jovita Žalaliene lankėmės Katedros požemiuose, Dubingių piliavietėje, mokiniai deklamavo poetės Juditos Vaičiūnaitės eilėraščius iš ciklo ,,Kanonas Barborai Radvilaitei”, dalyvavo viktorinoje ,,Ką aš žinau apie Radvilas?” ir atliko įdomų kūrybinį darbą. Mokinių refleksijose atsispindėjo svarbiausia žinia – mes šias asmenybes prisimename, pajutome, ką jie mylėjo ir ko troško sau ir savo šaliai. Jų, kaip valdovų ir žmonių, darbai bei meilės legenda įamžinta baroko Vilniuje.

 

Fizikos, chemijos ir biologijos kūrybinės laboratorijos

Spalio 12 dieną IIIG ir IVG klasių mokiniai kartu su fizikos, chemijos ir biologijos mokytojais vyko į kūrybinių laboratorijų užsiėmimus Vilniaus universitete. Fizikos kūrybinės laboratorijos vyko VU FF Mechanikos laboratorijoje, biologijos – VU Gyvybės mokslų centre, chemijos – VU CHGF. Vizito metu mokiniai buvo suskirstyti į grupes ir kiekvienai jų buvo paskirtas individualus, tiriamojo pobūdžio darbas. Dalis darbų buvo atliekama kartu su studentais. Po įdomios tiriamosios veiklos mokiniai aplankė VU Fizikos muziejų ir Zoologijos muziejų.

 

 Užsienio kalbų kūrybinės laboratorijos Klaipėdos tarptautiniame LCC universitete

Spalio 11 dieną IG ir IIG klasių mokiniai kartu su užsienio kalbų mokytojais vyko į kūrybinių laboratorijų užsiėmimą Klaipėdos tarptautiniame LCC universitete. Kūrybinių laboratorijų tema buvo „Mokausi būti studentu“. Mokiniai susipažino su universitetu, studentų gyvenimu, klausėsi paskaitų apie viešą kalbėjimą, lyderystę ir sėkmę. Mokiniai dalyvavo specialiai jiems parengtose veiklose ir sužinojo daug naujų ir įdomių dalykų.

 Matematikos ir IT kūrybinės laboratorijos

Spalio 11 d. vyko gimnazijos kūrybinės laboratorijos. Matematikos ir IT kūrybinių laboratorijų veikloje dalyvavo 7–okai. Šių laboratorijų metu mokiniai atliko dvi veiklas. Pirmoji – susipažinti su fraktalų kūrimo technika ir sukurti asmeninį fraktalą. Antroji – susipažinti su elektronikos konstruktoriumi „Arduino“ skirto robotikai, naudojimosi pagrindais. Pastarojo užsiėmimo metu mokiniai išsiaiškino kaip tai veikia ir kokių medžiagų bei detalių reikia, kad sukurtas įrenginys atliktų konkrečią užduotį, tam panaudojant konstruktoriaus detales ir AI platformos ir mokyklos turimus išteklius.

Socialinių mokslų kūrybinės laboratorijos Valstybės pažinimo centre

Spalio 11 dieną 8 klasės mokinių kūrybinės laboratorijos vyko Valstybės pažinimo centre ir Telia „Nemuziejuje“.  Valstybės pažinimo centre mokiniai įdomiai ir moderniai mokėsi, kas sudaro valstybę, kaip ji valdoma, kaip sudaromas ir skirstomas valstybės biudžetas. Dirbdami grupėse, o vėliau poromis pasitelkę šiuolaikines informacines priemones nagrinėjo, kodėl lietuviai jau nuo seno emigruoja iš Lietuvos, kokią žalą valstybei padaro labai aktyvi šių dienų migracija. Mokiniai noriai diskutavo pilietybės klausimais ir vertino dvigubos pilietybės galimybes.

Telia „Nemuziejuje“ mokiniai tyrinėjo 3D formatu atgijusią Vilniaus ir Lietuvos istoriją. Besimėgaudami virtualios realybės potyriais, mokiniai susipažino su įspūdingais Lietuvos gamtos kampeliais, kultūros ir istorijos objektais.

 

Menų, technologijų ir sporto kūrybinės laboratorijos „Spalvų ir teatro magija“

Menų, technologijų ir sporto metodinės grupės mokytojai penktos klasės mokiniams spalio 11 dieną pravedė kūrybines laboratorijas „Spalvų ir teatro magija“ Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir Vytauto Kasiulio dailės muziejuje.

Teatre užsiėmimų metu mokiniai susipažino su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro įkūrimo istorija, operos žanro atsiradimu Italijoje bei pirmąjį operos atlikimą Lietuvos Valdovų rūmuose. Įdomiausia ekskursijos dalis – praverti paslaptingas scenos duris ir pamatyti scenos įrangą, spektaklio eigą, apžiūrėti spektakliuose naudojamą butaforiją, kostiumų sandėlius, repeticijų sales, dekoracijų dirbtuves.

Linksmiausia dalyviams buvo paskutinioji užsiėmimo dalis, kai kiekvienas mokinys galėjo įsijausti į spektaklio herojaus vaidmenį.

Vytauto Kasiulio dailės muziejuje susipažino su išeivio iš Australijos Henriko Šalkausko darbų ekspozicija.

Praktinių užsiėmimų metu kiekvienas edukacijos dalyvis, pagal iš anksto dailės pamokų metu sukurtus eskizus, pasigamino mozaiką.

2016-2017 m.m. kūrybinės laboratorijos

Lietuvių kalbos kūrybinės laboratorijos

Spalio 15 d. šeštosios klasės mokiniai lankėsi Palemone, S. Nėries muziejuje. Pirmiausia jie turėjo progą pamatyti, kaip 1937-1941 m. gyveno poetė, pavaikščioti po jos sodą ir namus, paklausyti pasakojimo apie svarbiausius gyvenimo įvykius ir kūrybą. Vėliau mokiniai prisiminė S. Nėries poemą ,,Eglė žalčių karalienė”, kurią, padedami muziejaus darbuotojų, inscenizavo. Mokiniams iš tiesų buvo naudinga pasivaikščioti literatūriniais keliais, išbandyti savo scenines galimybes.

Tiksliųjų mokslų kūrybinės laboratorijos

Spalio 14 d. vyko gimnazijos kūrybinės laboratorijos. Matematikos ir IT kūrybinių laboratorijų veikloje dalyvavo 7 – okai. Šių laboratorijų metu mokiniai vykdė dvi veiklas – susipažino su mandalų kūrimo technika ir sukūrė asmeninę mandalą bei sukonstravo ir suprogramavo robotą, kuris dalyvavo robotų Sumo imtynėse.

Socialinių mokslų ir II-osios užsienio kalbos kūrybinės laborotorijos

2016 m. spalio 14-15 d. 8 – II G klasių mokinių kūrybinės laboratorijos įvyko Baltarusijoje. Edukacinėse veiklose buvo siekiama integruotai ugdyti socialinius ir kalbinius (antrosios užsienio kalbos) gebėjimus. Aštuntokai įdėmiau tyrinėjo Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės paveldą Baltarusijoje bei šalies geografinius ypatumus. I G ir II G klasių mokiniai didžiausią dėmesį skyrė II-os užsienio kalbos praktikai ir kūrė filmą apie LDK paveldą Baltatusijoje rusų, vokiečių ir prancūzų kalbomis. Mokiniai pirmąją dieną aplankė ir tyrinėjo Lydos, Naugarduko, Myriaus ir Nesvyžiaus pilis, kitus istorinius, kultūrinius geografinius objektus. Antrąją dieną susipažino su Minsko senamiesčiu, stalininio periodo ir šiandienos architektūra, įžymybėmis ir grįždami namo aplankė Krėvos pilies liekanas. Edukacijų vadovai kalbėjo rusų kalba, taigi visi mokiniai turėjo labai gerą rusų kalbos įgūdžių taikymo praktiką.

Menų ir technologijų kūrybinės laboratorijos

2016 m. spalio 14 d. menų ir technologijų metodinė grupė 5-os klasės mokiniams parengė ,,Ne vien į kairę ar į dešinę“ kūrybinių laboratorijų veiklą grafikos meno centro galerijoje KAIRĖ-DEŠINĖ, gintaro muziejuje galerijoje ,,AMBER GALERY“ ir Radvilų rūmų muziejuje.

Vaikams daug džiaugsmo suteikė galimybė patiems raižyti ir susikurti atspaudą, apdirbti gintaro gabalėlį, išgręžti jame skylutę ir pasigaminti pakabuką. Jie nekantravo, kada galės pasiimti savo darbelius, džiūgavo, kad tiek daug išmoko per vienas kūrybines dirbtuves. Galėjo atvirai pažaisti Prezidentūros aikštėje ir joje papietauti. Penktokams pavyko savo žiniomis ir stropumu nustebinti ne tik grafikos centro, Radvilų muziejaus, bet ir gintaro muziejaus galerijos darbuotojus.

2015-2016 m.m. kūrybinės laboratorijos

Lietuvių kalbos kūrybinės laboratorijos

Spalio 15 d. šeštosios klasės mokiniai lankėsi Palemone, S. Nėries muziejuje. Pirmiausia jie turėjo progą pamatyti, kaip 1937-1941 m. gyveno poetė, pavaikščioti po jos sodą ir namus, paklausyti pasakojimo apie svarbiausius gyvenimo įvykius ir kūrybą. Vėliau mokiniai prisiminė S. Nėries poemą ,,Eglė žalčių karalienė”, kurią, padedami muziejaus darbuotojų, inscenizavo. Mokiniams iš tiesų buvo naudinga pasivaikščioti literatūriniais keliais, išbandyti savo scenines galimybes.

Užsienio kalbų kūrybinės laboratorijos

2015 m. spalio 14 d. 1G kl. mokiniams vyko užsienio kalbų kūrybinės laboratorijos „Vilniaus tiltų istorijos“. Kūrybinių laboratorijų tikslas – kalbinės raiškos bei kūrybinės kompetencijos ugdymas anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis bei asmenybės lavinimas skatinant domėtis gimtojo Vilniaus architektūros paveldu. Mokinų edukacinė kūrybinė kelionė prasidėjo prie Žaliojo tilto, pasibaigė Užupyje, prie tilto per Vilnelę. Puikus mokinių pasiruošimas kūrybinėms laboratorijoms, graži saulėta rudens dienos nuotaika padėjo gerai pravesti užsienio kalbų pamoką ne klasėje, o atviroje miesto erdvėje. Šiai ugdomajai veiklai vadovavo mokytojos Ona Karpavičienė, Danguolė Razauskiene, Vilma Žaldarienė.

Socialinių mokslų kūrybinės laboratorijos

Spalio 15-17d. 8 klasė turėjo socialinių mokslų kūrybines laboratorijas Šiaurės Lenkijoje. Pagrindinė tyrimų tema – Viduramžiai, tikslas aplankyti Lidzbarg Varminskio, Malborko pilis ir atlikti tiriamąsias pažintines užduotis domintis Viduramžių tradicijomis ir gyvensena, kryžiuočių riterių ordino valdymo struktūra bei etiketu. Aplankytos Viduramžius menančios bažnyčios, Gdansko jūrų muziejus. Čia vyko edukacinės pamokos apie jūrų navigacijos sistemą, mokiniai atliko praktinius darbus žemėlapiuose. Visos edukacijos metu mokiniai daug diskutavo, dirbo komandomis ir grįžę kartu su mokytojais aptarė kūrybinės tiriamosios veiklos rezultatus..

Tiksliųjų mokslų kūrybinės laboratorijos

7 klasės mokiniai dalyvavo tiksliųjų mokslų kūrybinių laboratorijų veikloje. Mokytojai Jelena Marcinkevičienė ir Gintaras Sereika pasiūlė mokiniams dvi įdomias veiklas: fraktalinį piešimą ir roboto kūrimą. Veikla vyko stengiantis paneigti stereotipą, kad programavimas, algoritmavimas ir matematika yra itin sudėtinga veikla, skirta tik išrinktiesiems. Atlikdami užduotis septintokai įsitikino, kad fraktalinis piešimas yra puiki diagnostinė priemonė ir būdas pažvelgti į savo vidų, geriau atskleisti gebėjimus, lavinti intuiciją ir skatinti vidinį kūrybingumą. O roboto kūrimas – kūrybiškumo, konstravimo, algoritmų kūrimo, programavimo bei mechanikos dėsnių mokymasis žaidžiant. Kartu su mokiniais veikloje dalyvavo matematikos mokytojos Neringa Urbonavičienė ir Dženeta Buivydaitė.

Gamtos mokslų kūrybinės laboratorijos

Spalio 15-16 d. 2G- 4G klasių mokinių gamtos mokslų kūrybinių laboratorijų veikla vyko didžiausiame Baltijos šalių mokslo centre „AHHAA“ Tartu mieste, Estijoje. Veiklai vadovavo gamtos mokslų mokytojai I.Viltrakienė ir R.Voronovič bei gimnazistų kuratorė D.Gerbutavičienė. Centras įdomiai supažindina su šiuolaikiniu mokslu ir technologijomis, siūlo įvairias praktines studijas bei programas. Mūsų mokiniai dalyvavo praktinės veiklos laboratorijose „Kriminalistai“ (chemija) ir „DNR laboratorija“ (biologija) bei mokslinio teatro edukacijoje „Saugokis automobilio“ (fizika), atliko mokytojų pateiktas ugdomąsias edukacines užduotis. Vėliau apžiūrėtos inovatyvios mokslo centro ekspozicijos. Kitą dieną edukaciją pratęsėme apžvalginėje ekskursijoje po Tartu – seniausią miestą Baltijos šalyse: apžiūrėjome Tartu rotušę, kreivąjį namą, katedros griuvėsius, mažosios architektūros paminklus, apsilankėme Tartu universiteto muziejuje.

Menų ir kūno kultūros kūrybinės laboratorijos

Menų ir kūno kultūros kūrybinės laboratorijos

2015 m. spalio 14 d. 5-os klasės mokiniai dalyvavo menų ir technologijų kūrybinių laboratorijų veikloje ,,Ne vien juodai balta“ grafikos meno centro galerijoje KAIRĖ-DEŠINĖ ir Radvilų rūmų muziejuje. Grafikos centre mokiniai susipažino su lino raižinio technika ir pagal eskizus pasigaminę grafikos klišę padarė savo kūrinėlio atspaudus. Pasirinkta Kalėdų tema, nes šiuos darbelius mokiniai vėliau panaudos labdaringoje mugėje akcijoje, skirtoje kūdikių namams. Muziejuje penktokai pagilino savo žinias apie grafikos meno šaką: apžiūrėję parodą apie Australijos aborigenų dailę savarankiškai kūrė knygos maketą, įrišo ir iliustravo. Kūrybinių laboratorijų metu su mokiniais dirbo mokytojos Rasa Vaitkutė-Žemaitienė, Renata Deltuvienė-Bakutė, Birutė Gedvilaitė ir Kristina Vainiutė.