6-okai apie nuotolinį ugdymą

//6-okai apie nuotolinį ugdymą

6-okai apie nuotolinį ugdymą

6 a kl. mokinių nuomone, nuotolinis darbas turi savo privalumų: lavinami savarankiškumo įgūdžiai ieškant informacijos internete, planuojant savo laiką,  išlieka puiki galimybė bendrauti ir bendradarbiauti su klasės draugais ir mokytojais.

Dalinamės dar kelių mokinių iš 6 b klasės nuomonėmis:

Mokytis iš namų nėra labai sunku, bet nėra labai ir lengva. Labiausiai trūksta gyvo bendravimo su mokytojais ir bendraklasiais, nors naudojama ir kamera.

Dirbant per atstumą kartais sunku atkreipti dėmesį ir gauti pagalbos, jei ko nors nesupranti.

Daugiau pasitikėjimo keltų ir visiems padėtų, jei būtų mažiau internetinių trikdžių.

Toma, 6b

Mano vidinė savijauta yra puiki ir nuotoliniu mokytis yra beveik panašiai kaip mokytis mokykloje. Su draugais galima pakalbėti per pertraukas telefonu arba per Discordą ir jeigu reikia pagalbos, paprašau mokytojų ir jie visada padeda. Kadangi jau praeitais metais buvo tas pats, tai šį kartą truputį lengviau. Man padeda susikaupimas, nes manau, kai esi namie, labiau norisi kažką veikti su telefonu negu mokytis.

Dovydas, 6b

Dabartinėje situacijoje man nėra labai lengva. Lengviau mokytis yra mokykloje, nes ten skiriama daugiau dėmesio. Padeda man draugai, nes turiu su kuo bendrauti, mokytojų pastangos, nežiūrint į tai, kad gaunu mažiau dėmesio, jie vis tiek stengiasi kaip gali, juos labai gerbiu. Tai pat jeigu manęs paklausia, koks buvo klausimas ar kokie buvo namų darbai, stengiuosi visada atsakyti ir padėti.

Martynas, 6b

 

2020-11-16T21:38:39+02:00 16 lapkričio, 2020|Pagrindinis ir vidurinis ugdymas|